.: Neden Biz ?

  • Size Özel Dizayn
  • Profesyonel Yazılım
  • Sınırsız Destek
  • Arama Motoru Dostu Sayfalar
  • Profesyonel Hosting
  • Size Özel Çözümler

Exim Bilişim Web Tasarım Merkezi

Kurumlara Özel Web Çözümleri

Firmamız 2006 yılında kurulmuş olup, web sitesi tasarımı interaktif cd tasarımı, katalog tasarımı, web yazılımları, domain(Alan Adı) tescili, hosting ve her türlü e-ticaret sistemleri ile ilgili çözümler sunmaktadır.

Bu sektördeki 10 yıllık tecrübemiz ile her sektöre hizmet verebilecek her türlü projeyi oluşturabilecek ve tüm firmalara ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunabilecek alt yapımız ve deneyimli personelimizle müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bulunmaktayız..

WEB SİTESİ NEDİR?
Bilgisayar ve internetin beklenenden çok daha hızlı bir şekilde yayılmasıyla büyük bir pazar doğmuştur. Bu pazar; tanıtımını ve reklamını yapmak isteyen herkese açık olmakla birlikte, bir çok reklam aracında olduğu gibi uçuk rakamlara değil tahmin edilenden çok daha az rakamlara mal olmaktadır.

"Web sitesi en ucuz reklam aracıdır" Tezinin her zaman arkasındayız. Diğer reklam yöntemlerine bakalım. En çok rağbet gören tanıtım aracı broşür; A4 boyutunda 10 sayfalı kuşe 1000 adet broşür fiyatı şu an 1000 $ civarında yapılamaktadır. Bu broşür ile sadece 1000 kişiye ulaşabilirsiniz, broşür basıldıktan sonra değişiklik yapma şansınız yoktur. Telefonunuz değişebilir, adresiniz değişebilir, ürünleriniz değişebilir, hatta broşürü basma sebebiniz olan kampanyanız iptal olabilir. Böyle bir durumda reklam yapıp para kazanalım derken zarar etmiş olursunuz.

Web sitesine baktığımızda, 10 sayfalık bir internet sitesi size 10 sayfalık 1000 adet broşür fiyatının neredeyse üçte biri fiyatına mal olur.. Arama motorları, reklam ve web siteleri sayesinde sizinle daha önce hiç çalışmayan firmalardan iş alırsınız. Broşür genelde yüz yüze görüştüğünüz insanlara verildiği için size extra bir müşteri imkanı sağlamaz. Web sitesinin diğer reklam araçlarının avantajları/dezavantajları göz önüne alındığında ""Web sitesi en ucuz reklam aracıdır" felsefesinin ne kadar doğru olduğunu siz de fark edeceksiniz.

Sizi gerçekten yansıtan bir web sitesi sahibi olmanız elinizde var olabilecek en iyi tanıtım aracıdır. Sizinle ilgili bilgi almak isteyenleri; Hareketli görüntülerle, sesli sunumlarla ve sürekli değiştirilebilen içeriğiyle cezbeder, bu da size yeni müşteriler ve yeni iş alanları kazandırır.

Bir web sitenizin olmasının size kazandıracağı avantajlardan bazıları;

Firmanız için çok iyi bir imaj sağlar, diğer firmalar üzerinde kaliteli bir firma olduğunuz izi bırakır.

Firma ise; sitenizde tanıtımı yapılan ürünün; hareketli, görüntülü ve sesli sunumlarla ziyaretçiye en iyi şekilde tanıtımının yapılmasını sağlar.

Şahıs sitesi ise (sanatçı, siyasetçi, yazar vb.) Eserleri ile ilgili bilgi almak isteyen ziyaretçileri bilgilendirmekle beraber, site üzerinden satış yapılmasına da olanak sağlar

Sanal ortamda açmış olduğunuz bir sergi salonu veya şube olarak çalışır.

Rezervasyon sistemli firmalarda; online rezervasyon imkanı sağlar, kredi kartı ve banka havalesi ile ödeme olanağıyla, müşterinin hiç yerinden kalkmamasını, firma sahibinin de hiç bir uğraş sarf etmeden satış yapmasını sağlar.

Broşür gönderme, faks yollama yerine e-mail ile daha kolay ve masrafsız iletişim imkanları kazandırır.

İstediğini değişiklikleri saati geçmeden değiştirebilme imkanı sunar.

Sizinle veya bir ürününüzle ilgili bilgi almak isteyenlere sitenizi söylediğinizde zamandan kazanmanızı sağlar

Her zaman söylediğimiz gibi, diğer reklam çeşitlerine göre size mal olabilecek en ucuz reklam aracıdır.

Diğer reklam yöntemlerine bakıldığında en geniş ve gelir seviyesi yüksek kitleye hitap edebileceğiniz tek reklam aracıdır.

Yaptıracağınız bir web sitesinin ne kadar yarar sağlayacağını merak ediyorsanız bizimle irtibata geçin, size kanıtlayalım…

Son Çalışmalar

Hateks
HateksHateks
Turhan Çelik
Turhan ÇelikTurhan Çelik
Orcan Sağlık
Orcan BabyOrcan Baby
Yeşiller Hidrolik Pnömatik
Yeşiller Hidrolik PnömatikYeşiller Hidrolik Pnömatik
Ventus Asansör
Vetus AsansörVentus Asansör
winter autumn spring summer