Web sitesi sizi dış dünyada temsil eden yapıdır. Ciddiye alınması gereken bir konudur. Sadece görsellik olarak değil, güvenlik, devamlılık, teknik destek, içerik yönetimi, Google Optimizasyonları yapılmalı ve takip edilmelidir.

Web sitenizin kod yapısı ve görsel tasarımı profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.Yönetim Paneline sahip olmalı kullanıcılar içerik ve görseller üzerinde ekleme, çıkarma ve değiştirme işlemlerini yapabilmelidir.

Şirketimiz web site tasarımında en son teknoloji ve yenilikleri takip etmekdedir. Yaptığımız web sitelerini bütün browserlar için uyumlu ve tüm arama motorları için ortak tabanda üretmekteyiz.

Responsive tasarımlar sayesinde statik web siteleriniz artık mobil tarayıcılarla uyumlu olacak. Responsive tasarımlar ile cep telefonlarından ve tabletlerden uyumlu görünüm ile müşterilerinize ulaşabileceksiniz. Mobil uygulamaların ve araçların hız kazandığı şu günlerde responsive tasarıma geçmek için acele edin.

Sosyal medya avantajları: sosyal medya araçları ile müşteri portföyünüzü katlayabilirsiniz. Google seo araçları sosyal medya ile desteklenmektedir. Etkin bir sosyal medya entegrasyonu ile web siteleriniz google aramalarında daha üst sıralarda çıkacaktır. Facebook, twitter, google+, youtube gibi sosyal medya kanallarını etkili şekilde kullanmanız gerektiğini unutmayın.

Web Sitesi Tasarımı Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

Web sitesinin modern bir arayüze sahip olması.

Güncel bir kodlama ile hazırlanmaları

Web sitesinin içeriğinin doyurucu olması

İletişim , harita gibi linklerin web sitesine eklenmesi.

Kolay gezilebilir ve gözü yormayan bir tasarım diline sahip olması.

Hızlı açılması ve bilgisayarı yormaması

Genel çözünürlüklere hitap etmesi.

Uzun süreli teknik destek alabilme imkanı.

Web siteniz artık hazır ve yayında; kurumsal email hesaplarınız oluşturuldu.

Bundan sonra artık web sitenizde ve kurumsal email trafiğinizde oluşabilecek sorunlar için muhattap olacağınız kişilerin önemi ortaya çıkıyor.

Teknik desteği olmayan bir daha ulaşamayacağınız kişiler ile çalışmanız durumunda, alan adınızı, web sitenizi, email adreslerinizi kaybedebilirsiniz. Hatta bu yapılar takipsizlik sonucu rakiplerinizin eline geçebilir.

Firmamız tüm müşterilerine 7/24 sınırsız müşteri desteği sunmakta olup, web siteniz veya e-posta hesaplarınızda oluşabilecek tüm problemlerede bu destek hizmetinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Oy ortalaması 5,00 / 5